Hakkımızda /

Yazıcı, Fotokopi, Faks ve Plotter Yerinde Servis ve Sarf Malzeme Hizmetleri..

UZMAN BÜRO SİSTEMLERİ

2008 yılında kurulan uzman büro sistemleri kuruldugu tarihden bugüne siz müşterilemize en iyi hizmeti verebilemek için sektörü içindeki gelişmeleri takip ederek başta gelen dökümasyon sistemlerindeki printer fotokopi fax ploter cihazlarını üreten önde gelen firmaları ve markaları size en iyi hizmeti sunabilmek için yakından takip eder yerli ve ithal paçaları veya sarf malzemelerini kalite standartları onaylanmış ve belgelenmiş ürünleri siz müşterilerimize uygun ve ekonomik fiyatlarla hizmetinize ve kullanımınıza sunar tenik servis hizmeti veren firmamız arızalanmış cihazınıza aynı gün içerisinde uzman teknisyen kadrosula yerinde müdahele edrek işinizin aksamadan devam edebilmesini amaçlamaktadır memnuniyeti ve güveninizi sağlamayı kendisine ilke edinen uzman büro sistemleri fiyat ve performans açısından kaliteli ve sertifikalı ürün ve sarf malzeme kullanmayı kendisine misyon edinmiştir.

teknİk ServİSİMİZ

OKİ Teknik Servisimiz UZMAN Kadromuzla 08:00 – 18:00 saatleri arası siz değerli müzterilerimize hizmet vermektedir. Dış serviste hizmet veren uzman kadromuz, yerinde yapılamayan veya bakım ve parça gerektiren cihazları teknik servisimize almaktadır. İçeride hizmet veren uzman teknisyenlerimiz cihazın arıza tespitini yapar, kapsamlı olarak bakımları yapılır. gerekli olan ve yıpranmış parçalar tespit edilerek siz degerli müşterilerimizin bilgisine fiyat teklifi geçilerek onayı alındığı takdirde değiştirilir. 

UZMAN BÜRO SİSTEMLERİNİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ

Hizmetlerimiz

0 216 331 08 09

YAZICI - PLOTER - FOTOKOPİ - FAX

UZMAN BÜRO SİSTEMLERİ, 2008 yılından itibaren YAZICI,PLOTER ,FOTOKOPİ ve FAX Cihazlarına Yerinde Teknik Servis Hizmeti veren Özel Teknik Servisdir.

0 216 331 08 09

ORJİNAl ve SARF MALZEME

UZMAN BÜRO SİSTEMLERİ: Toner Dolumları, Orjinal ve Muadil Toner taleplerinizi FİRMA garantisi ve iş deneyimi ile  hizmetinize sunaçaktır.

0 216 331 08 09

GARANTİLİ PARÇA DEGİŞİMİ

UZMAN BÜRO SİSTEMLERİ: Yazıcı, PLOTER, FOTOKOPİ ve FAX Cihazlarınızın Yedek Parça ihtiyaçlarını FİRMA garantisi altında karşılamaktadır.

Sit Amet Website

MARKA BAGIĞIMSIZ HİZMETLERİMİZ

Hp - brother - Samsung - canon - sharp - panasonic - Oki - lexmark - ricoh - Xerox - Rexrotary - Konica Minolta - Kyocera Yerinde Teknik Servisi